Дизайн-проєктування

Дизайн-проєкт – це основа для успішного втілення концепції у реальний виріб, який приноситиме радість, буде зручним у користуванні. У даному розділі ми розповімо про дизайн проєктування камінів, барбекю комплексів і печей. Розкриємо основні критерії та параметри необхідні для розробки дизайну пристроїв на дровах.

Дизайн каміну

Камін – серце дому, втілення затишку та краси, відображення Душі дому.
Якщо в інтер’єрі є камін, всі погляди будуть зосереджені на ньому, ні одне свято не проходитиме без участі каміну. А якщо говорити про романтику або тихий вечірній домашній відпочинок – тут камін поза конкуренцією. Все це можливо, якщо камін вам подобається.
Яким ви уявляєте образ дизайну каміну – це величезне відкрите кам’яне вогнище з масивною дерев’яною балкою чи це витончений мармуровий портал з ніжним орнаментальним різьбленням? Дизайн сучасного каміну не обмежений тенденціями моди, ми можемо комбінувати елементи різних стилів, використовувати найрізноманітніші облицювальні матеріали, створювати щось своє і унікальне. Найголовніше – зібрати це все в єдиний образ, спираючись на технічні можливості та конструктивні особливості камінобудування.

Дизайн сучасних камінів поєднує технології та красу. Сучасний камін – це технічно складний пристрій, який має бути не тільки гарним, а і правильно змонтованим або збудованим. Саме тому, дизайнер який проєктує ваш камін має бути обізнаним в сфері камінних технологій, розумітися на камінних конструктивних особливостях, коректно підбирати облицювальні матеріали.

Для початку процесу дизайн-проєктування каміну потрібно визначитися з такими параметрами:

  • Місце розташування каміну
  • Розмір ширини камінної цегляної топки, якщо проєктуємо камін відкритого типу
  • Модель камінної топки, якщо проєктуємо камін закритого типу
  • Матеріал для конструкції теплового коробу для каміну закритого типу (з камінною топкою)
  • Матеріал для облицювання каміну
  • Стиль, основні візуальні побажання для визначення вектору створення образу дизайну каміну
Дизайн барбекю комплексу

Однією з цікавих сфер дизайну, якою займається наша компанія є проектування барбекю комплексів. Що може бути приємніше ніж зібратися з рідними та близькими, приготувати смачну їжу на відкритому вогні та радіти першим теплим весняним дням? Якість вашого відпочинку і гарний настрій залежать як від коректної роботи пічних пристроїв, так і від дизайну барбекю зони.
Створюючи дизайн барбекю зони важливим є знання конструктивних особливостей пічного будівництва. Спираючись на розуміння принципів цегляної пічної кладки дизайнер розраховує габаритні розміри пристроїв на дровах, формує планування барбекю зони відповідно до можливості підключення цегляних пристроїв до димаря. Важливим аспектом є розуміння дизайнера основних вимог до облицювальних матеріалів вуличного барбекю комплексу. Пристрої на дровах які входять до складу барбекю зони це в першу чергу живий відкритий вогонь, екстремальне тепло, терморозширення цегляної пічної кладки. Треба зауважити, що цегляна конструкція вуличного барбекю комплексу ще і перебуватиме під повним або частковим впливом природнього середовища, а саме морозу, дощу, сонця, вологи саду. Тому облицювальні матеріали, які пропонує застосовувати дизайнер, мають відповідати таким вимогам як вогнетривкість, термоеластичність та морозостійкість.

Для початку процесу дизайн проєктування барбекю комплексу потрібно визначитись з такими параметрами:
  • Розмір площадки під барбекю зону
  • Пристрої на дровах, які мають увійти до складу барбекю зони
  • Матеріал для облицювання барбекю зони
  • Стиль, основні візуальні побажання для визначення вектору створення образу дизайну барбекю комплексу
Дизайн пічки

Цегляна опалювальна пічка, як і будь-який пристрій на дровах – це в першу чергу незалежне джерело тепла. Є світло, немає світла, немає газу – а піч працює та гріє, головне запастись дровами. Піч обігріває тільки ті приміщення, в яких її фактично встановлено, тому чим в більшу кількість кімнат виходять стінки пічки, тим більше простору вона обігріє. Цегляна конструкція пічки накопичує тепло, тому її не потрібно топити постійно. Правильно складена цегляна опалювальна пічка в залежності від якості дрів здатна тримати тепло 12 годин і більше. Таку пічку достатньо топити двічі на день – зранку та ввечері, а якщо на дворі немає сильних морозів, то і однієї протопки на добу достатньо. Тут маємо зазначити, що треба ще враховувати як ваш дім тримає тепло, а саме чи немає великих втрат тепла через особливості конструкції і якості утеплення будинку.

Для початку процесу дизайн проєктування цегляної пічки потрібно визначитись з такими параметрами:

  • Наявність фундаменту для пічки
  • Пічка потрібна тільки для опалення чи і для готування
  • Чи потрібна лежанка
  • Скільки кімнат має обігріти піч і чи є можливість улаштувати піч на декілька кімнат
  • Матеріал облицювання пічки
  • Стиль, основні візуальні побажання для визначення вектору створення образу дизайну пічки

Отже, що уявляє собою наш дизайн-проєкт? – На фініші це візуалізація і комплект креслень необхідних для реалізації дизайну каміну, барбекю комплексу, пічки. Ми не робимо візуалізації та креслення з порядовками пічної цегляної кладки, оскільки ми не спеціалізоване проєктне бюро. Ми створюємо дизайн каміну під облицювання шамотною плиткою або мармуром, дизайн барбекю комплексу і пічки під облицювання шамотною плиткою і мозаїкою.

Потрібна допомога у виборі чи консультація?

Телефонуйте нам за контактним номером або залиште заявку за формою нижче і ми відповімо на всі питання, що цікавлять

success picture Дякуємо! Вашу заявку відправлено! Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер!
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
Етапи розробки дизайн-проєкту:
Знайомство і спілкування

Для того, щоб ми знали, що саме вам запропонувати, нам необхідно розуміти ваші побажання і вподобання, а для цього необхідне наше з вами спілкування. Перше спілкування може відбутися в телефонному режимі або в форматі переписки в месенжері. Обговорення дизайну майбутнього пристрою на дровах відбувається в спектрі нашого Портфоліо, прикладів реалізованих об’єктів, перегляду зразків облицювальних матеріалів. В процесі нашого спілкування ви можете отримати комплексне уявлення про процес втілення бажаного виробу від проєктування до облицювання. Ми, в свою чергу, отримуємо певне розуміння напрямку нашої майбутньої проєктної роботи.

Виїзд на об’єкт

Правильне розміщення та вибір спеціального обладнання для пристрою на дровах залежить від параметрів місця на якому планується встановлення цього пристрою. Виїзд нашого спеціаліста – це збір цінної інформації необхідної для розробки дизайну, формування комплектації обладнанням і матеріалами. Перебуваючи на об’єкті ми демонструємо зразки облицювальних матеріалів, фіксуємо важливі візуальні і конструктивні особливості зони встановлення пристрою на дровах, робимо всі необхідні заміри.

Розробка дизайну

Після збору всієї вказаної вище інформації ми можемо приступити до розробки дизайну Вашого майбутнього каміну, барбекю комплексу, пічки. Дизайнер в процесі своєї роботи збирає в єдине ціле ваші побажання з технічними вимогами до майбутнього пристрою на дровах, застосовує параметри обраного обладнання і облицювальних матеріалів. В результаті роботи дизайнера ми маємо гарну картинку та комплект креслень ретельно продуманого продукту з точки зору його реалізації.

Реалізація проєкту облицювання

Після демонстрації перших варіантів дизайну вашого майбутнього пристрою на дровах настає час обговорення – вносимо корегування, правки, змінюємо форми або кольори. Для більшого розуміння майбутнього зовнішнього вигляду каміну, барбекю зони, пічки ми можемо зробити ще одну зустріч на об’єкті – більш детально розглянути конкретні розміри пристрою, подивитись конкретні обрані зразки облицювальних матеріалів в умовах освітлення простору вашого об’єкту, приміряти кольори з іншими облицювальними матеріалами в зоні барбекю, тощо. Підсумком дизайн-проєктування є повноцінна робоча модель майбутнього виробу з продуманим дизайном та реальними конструктивними розмірами.

При замовленні «підключ» дизайн-проєкт каміна БЕЗКОШТОВНО Перейти в каталог